EN

CZ

DOMŮ

SPOLEČNOST

STRUKTURA

SLUŽBY

KONTAKTY

Společnost

Společnost REAM Group s.r.o. byla založena v roce 2014. Od jejího založení společnost rozšířila poskytování služeb z Prahy do všech regionálních měst v České republice. Společnost REAM Group s.r.o. poskytuje širokou škálu služeb ve správě nemovitostí a těží ze znalostí zakladatelů a vrcholového managementu společnosti, kteří mají více jak patnáct let zkušeností v této oblasti.

 

Hlavním cílem společnosti REAM Group s.r.o.  je nabízet profesionální služby na nejvyšší úrovni s osobním přístupem. Našim klientům poskytujeme škálu služeb ve správě nemovitostí. Náš přístup je kombinací každodení správy s dlouhodobou strategií k maximalizaci hodnoty objektů.

 

Společnot REAM Group s.r.o. má široké zkušenosti se správou jak kancelářských tak bytových domů v celé České republice. Nabízíme rady
se záběhem budov a kompletní služby ve správě nemovitostí zahrnující ekonomickou a technickou správu, technický dozor a služby související
s pronájmem prostor. Jsme přesvědčeni, že naše znalost poskytne výhody investorům, developerům a vlastníkům nemovitostí. Naše služby upravujeme v souvislosti s individuálními požadavky klientů.

 

© 2014 by REAM Group s.r.o.